אודות Firstly

חברת Firstly מספקת פתרונות שיווקיים מקיפים לאתרי אינטרנט , החברה מתמחה בקידום אתרים, פיתוח אסטרטגיות שיווקיות לאתרי אינטרנט, שיווק וקידום אתרים במנועי חיפוש, פרסום ושיווק האתר בגוגל ובמנועי החיפוש השונים ועוד.

לחברה יש את המומחים הטובים ביותר בעלי הידע המקצועי הטוב ביותר שיוכלו לספק לאתר שלכם את היתרון השיווקי החשוב ברשת האינטרנט .קידום אתרים מוצלח באינטרנט הוא האמצעי השיווקי שבעזרתו יכול כל אתר למשוך אליו כמה שיותר גולשים ולהשיג יתרון שיווקי עצום על פני האתרים האחרים, וכך להגדיל את הסיכוי ליותר מכירות ויותר לקוחות שיגיעו באמצעות אתר האינטרנט.

אם יש לך עסק אתה כבר יודע שבעידן התחרות השיווקית הגדולה באינטרנט לא מספיק לבנות אתר יפה ומעוצב, כיום מילת המפתח להצלחה של עסק היא שיווק וקידום האתר באינטרנט. אתר אינטרנט שלא מקבל שרות של קידום אתרים לא יוכל להופיע בעמודים הראשונים של מנועי החיפוש השונים באינטרנט ומשמעות הדבר מבחינה עסקית היא פשוטה – האתר לא יוכל למכור, הוא יפסיד לקוחות פוטנציאלים והוא צפוי לכישלון עסקי.

אז אם החלטתם לקחת את העניינים ברצינות ואתם מעוניינים להשיג לאתר שלכם יתרון שיווקי על פני אתרים אחרים , שמשמעותו היא יותר מכירות ויותר לקוחות פשוט תנו לנו לצוות המקצועי של חברת  Firstly לבצע את העבודה בצורה המקצועית ביותר ,עם הכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר אנו מספקים ללקוחותינו חבילה כוללת ומקיפה של אמצעים שמביאים לקידום ושיווק אופטימלי של אתר שכוללת בין השאר:

  • סקר של מילות מפתח וביטויי מפתח שימושיים במנועי החיפוש.
  • כתיבת תוכן שיווקי המותאם לגוגל ולשאר מנועי החיפוש.
  • אופטימיזציה של קוד האתר.
  • רישום האתר במנועי החיפוש באינדקסים השונים.
  • תחזוקה שוטפת של האתר ושמירה על תוכן שיהיה תוכן אטרקטיבי למנועי החיפוש ומותאם למנועי החיפוש.
  • שימוש בקישורים חיצוניים ועוד.