חשיבות כתיבת תוכן לתהליך קידום אתרים

כתיבת תוכן

מה הופך אתר אינטרנט אחד לטוב ואתר אחר לגרוע? אנו רואים אתר אחד המצליח להמיר את הגולשים בו ללקוחות ובעוד אתרים אחרים אשר אינם מצליחים להניע גולשים לפעולה. ההבדל טמון בעיצוב, בבניית האתר, במבנה הפנימי שלו ובמידה רבה בתוכן המופיע באתר. תוכן באינטרנט אינו מיועד לצרכי קידום אתרים אורגני אלא מיועד לגולשים עצמם.

סיפרו לכם על צפיפות מילות מפתח? חזרה על ביטויים? האמת היא כי תוכן אשר הגולשים יאהבו הוא תוכן טוב לצרכי קידום. התוכן באתר שלכם חייב להיות מעניין, מתאים לסגנון האתר, בעל ערך לגולש, מקורי וכתוב בצורה נכונה.

לפעמים ההבדל היחידי בינכם לבין המתחרים שלכם הוא איכות התוכן באתר. אנחנו מבינים את זה ולכן אנחנו מציעים שירותי כתיבת תוכן, כתיבת מאמרים לאינטרנט, תוכן לאתר, לבלוג, ניוזלטר ולכל מטרה אחרת.

זה לא משנה אם יש לכם אתר תדמיתי, חנות, אתר המציע שירותים או כל אתר אחר – התוכן באתר שלכם הוא שיגרום לגולש לבצע את הפעולה המבוקשת או לעזוב בחמת זעם את האתר. וכן – התוכן חשוב מאוד כאשר אתם רוצים לקדם את האתר שלכם.

תוכן

אז מהם הכללים העיקריים בכתיבת תוכן?

  • תוכן מקורי – תוכן מועתק אינו מוסיף ערך כלשהו לגולשים ושנוא במיוחד על גוגל. אל תעתיקו תוכן.
  • מחקר שוק – מה הלקוחות הפוטנציאלים שלכם מחפשים? כמה חיפושים כאלו יש בחודש? מהי התחרות בכל ביטוי? על מנת לתכנן נכונה את מבנה התוכן באתר שלכם עליכם לבצע מחקר שוק
  • מבנה נכון – לאינטרנט כללים משלו – עליכם להקפיד על חלוקה לפסקאות, כותרות, ניווט קל וכתיבה עניינית, אף אחד לא יקרא מאמר של אלפי מילים.
  • תכבדו את הגולשים – מאמר מעניין, אשר עונה לשאלה שהגולש שאל, יניע אותו לבצע את הפעולה הרצויה עליכם.

עדכון התוכן באתר שלכם

חלק מפעולות קידום האתר הוא עדכון תמידי בתוכן חדש ומקורי –  יש לעדכן ולרענן את האתר בתוכן חדש על ידי הוספת מאמרים, כתיבת ניוזלטרים, הוספת דפי נחיתה שווקים, כתיבת בלוג ועוד.
אל תוותרו על כתיבת תוכן שיווקי ומקצועי לאתר שלכם.

זקוקים לתוכן לאתר שלכם? עוד לא פניתם אלינו?

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *